معرفی فینولا به کسب و کار های نوپا

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

فینولا یک مجموعه حقوقی از جمعی از وکلا و حقوقدانان فعال در زمینه حقوق فناوری ، حقوق دارائی های فکری ، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان ، تجارت بین الملل است.

این مجموعه با هدف حمایت از کسب و کار های نوین شکل گرفت.

بنیان گذار فینولا

محمد یونسی متولد شهر تهران در سال ۱۳۹۳ از دانشکده حقوق دانشگاه تهران فارغ التحصیل گردید د رهمان سال در آزمون کانون وکلا دادگستری مرکز پذیرفته شد و همزمان در رشته حقوق مالکیت های فکری دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل گشت.

وی در شرکت های بازرگانی متعددی به عنوان مشاور حقوقی فعالیت نموده تا اینکه در سال ۱۳۹۵ به عنوان مشاور حقوقی شتابدهنده فارابی تعیین شد.

حضور در میان شرکت های استارتاپی و چالش های عمده این حوزه باعث شد تا ایشان تحقیقات و مطالعات خویش را در این زمینه متمرکز نماید تا اینکه موضوع پایان نامه دوره کارشناسی ارشد خویش را تحت عنوان « تاثیر نظام مالکیت فکری در توسعه استارتاپ ها » برگزید.

اما مساله به همین جا خاتمه نیافت ارتباط مستمر و پیوسته با جمع ها ی استارتاپی باعث شد تا حجم اشتیاق این گروه و عدم آگاهی از مقررات و تحمیل قرارداد های غیر منصفانه را درک نماید و به دنبال تشکیل یک مجموعه پویا و آگاه منطبق با نیاز های تیم های استارتاپی اقدام نماید.

به همین دلیل در شهریور ۱۳۹۶ ایده خلق فینولا شکل گرفت .

فینولا در واقع به دو مجموعه حقوق و سرمایه گذاری اشاره دارد ،درواقع سرمایه گذار یو حمایت حقوقی از استارتاپ ها بخش مهمی ازین صنعت را شکل میدهد.

تسلط به متون حقوقی انگلیسی موجب شد بسیاری از قرادادهای انگیسی زبان این حوزه را به زبان فارسی ترجمه و آنها پالایشو منطبق با نیاز های اکوسیستم استارتاپی کشور تنظیم مجدد نماید.

د رادامه تلاش ها ، کارگاه های حقوقی و آموزشی با همکاری مراکز رشد را آغاز نمود تا بتواند هرچه بیشتر در خدمت جامعه استارتاپی کشور باشد.

فینولا چه کاری برای شما میکند؟

فینولا برای مجموعه های استارتاپی کارگاه های آموزشی برقرار میکند

بصورت مجازی ، تلفنی و حضوری در زمینه حقوق استارتاپ ها ، دارئی های فکری و قرارداد ها مشاوره میدهد.

در ثبت دارئی های فکری و شرکت همکاری مینماید.

قرارداد های سرمایه گذاری ، بنیانگذاری و محرمانگی …تنظیم مینماید.

چگونه با فینولا ارتباط برقرار کنیم؟

در حال حاضر فینولا هم در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی مستقر میباشد.

تیم های بسیاری از خدمات فینولا بهرمند میباشند.

کافیست وارد کانال ما بشوید و با ادمین کانال ارتباط برقرار کنید.

یا با شماره تماس های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۵۹۶۷۳۷۸

info@finolaw.net

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *