وکالت دعاوی

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

[vc_row css=”.vc_custom_1501178019031{margin-top: 80px !important;}”][vc_column width=”1/4″][vc_wp_custommenu nav_menu=”14″][consulto_iconic_btn icon=”fa fa-file-o” link_text=”دانلود بروشور” link_to=”2″ link_external=”https://finolaw.net/wp-content/uploads/2019/04/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%84.pdf”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_single_image image=”1836″ img_size=”800X450″ onclick=”link_image”][vc_column_text]طرح دعوای حقوقی و یا ثبت یک شکایت کیفری در محاکم دادگستری و دادسرا امری تخصصی و گاه بسیار پیچیده است که از توان یک شهروند عادی به دلیل عدم دانش و تجربه خارج است. از همین رو برای موفقیت در دادگاه همراه داشتن یک وکیل مجرب و متخصص یک امر ضروری است .

یک وکیل مسئولیت پذیر و صادق برگ برنده شما برای موفقیت در هر دعوای حقوقی است . اگر میخواهید در پرونده حقوقی برنده باشید پس به دنبال یک وکیل با این ویژگی ها بگردید.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که برای موفقیت شما در هر محکمه ایی نهایت تلاش و تجربه خود را بکار بندیم و صادقانه در خدمت شما باشیم.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”چه پرونده هایی در تخصص ماست؟” tab_id=”1501060791771-caf95ff8-4b3d”][vc_column_text]

دعاوی ملکی

دعاوی مربوط به افراز، تفکیک ، ابطال سند ، تنظیم سند رسمی، اجرت المثل ایام تصرف، تخلیه و رفع تصرف عدوانی از جمله دعاوی مربوط به املاک است . اشخاصی داری اختلافات در خصوص ملک متنازع فیه هستند می بایست به تمام قوانین و مقررات این حوزه آگاهی کافی داشته باشند. وکیل متخصص این حوزه را از ما بخواهید.


دعاوی تجاری

ورشکستگی ، انحلال شرکت های تجاری ،‌تخلف مدیران شرکت های سهامی ، ابطال معاملات  نقل و انتقال سهام ، ابطال معاملات متضمن رقابت و یا تصمیمات هیات مدیره از جمله دعاوی تجاری است که در حیطه تخصص ماست.


دعاوی کیفری

کلاهبردای ، فروش مال غیر، سرقت ، جعل ، مطالبه دیه و خسارات جانی ، جرایم منافی عفت و حدی ، تصادفات رانندگی از جمله مواردی است که وکلای ما میتوانند همراه شما باشند.


دعاوی اداری

دعاوی مربوط به کمیسیون های شهردای ، تعزیرات حکومتی ،‌دیوان عدالت اداری،‌کمیسیون های مالیاتی ، شورای ثبت و غیره نیز از موراید است که میتوانید با وکلای ما مشورت نمایید.


امور حسبی

تحریر ترکه ، انحصار وراثت ، مهر و موم ترکه ،‌حجر ،‌ضم امین ، نصب قیم ، تقسیم ترکه از جمله مصادیق امور حسبی است که ما در خدمت شما هستیم .


دعاوی مالکیت فکری

ثبت علامت تجاری ،‌طرح صنعتی ،‌ اختراعات ، نرم افزار ها ،‌ابطال گواهی ثبت ، شکایت در خصوص نقض حقوق دارنده گواهی ثبت ، ضبط و توقیف اموال متخلفین را توسط ما پیگیری نمایید.


دعاوی خانواده

برای امور حضانت ، ملاقات فرزند، نفقه ، اجرت المثل ، مهریه و طلاق با ما مشورت بگیرید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چگونه میتوانم یک وکیل متخصص داشته باشم ؟” tab_id=”1501060791803-9361e597-87c5″][vc_column_text]شما می توانید جلسه مشاوره خود را با وکیل پایه یک دادگستری در زمین مورد نیاز خود برگزاری کنید . پس از بررسی مدارک و مستندات شما میزان موفقیت و راه کار های قابل اجرا مطرح می شود. در صورت موافقت موکل یک وکالت نامه برای پیگیری امور در محکمه و یا مرجع رسیدگی مورد نظر با موکل منعقد می شود  و توافقات مالی نیز به صورت یک قرارداد مالی نیز مکتوب و منعقد می شود.

وکیل پس از اعلام وکالت در مرجع رسیدگی ، گزارشی از وضعیت پرونده تهیه و به اطلاع موکل می رساند و یا اینکه دعاوی مورد نظر را در محکمه صالح طرح می نماید و سپس پیگیری های لازم را به عمل آورده و گزارش آن را به اطلاع موکل می رساند.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”تعرفه خدمات وکالت چقدر است؟” tab_id=”1501060903749-2fb4ed1d-01d1″][vc_column_text]هزینه خدمات وکالت بسته به میزان پیچیدگی پرونده ، تخصص و تجربه وکیل و میزان خواسته تعیین و با تراضی و موافقت موکل و وکیل تبدیل به یک توافق نامه مالی می گردد.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]