وکیل صرافی و امور ارز دیجیتال

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل

وکیل ارز دیجیتال

فینولا آمادگی ارائه خدمات در زمینه های مربوط به ارز های دیجیتال، صرافی های ارز رمز، توکن ها و کوین ها ، تنظیم سپیدنامه، توکنیزه کردن دارایی ها و  هر آنچه که در این خصوص نیازمند یک وکیل متخصص هستید دپارتمان حقوقی ما در خدمت شماست.

از آنجا که فناوری های جدید از جمله بلاکچین و ارز دیجیتال محیطی پیچیده و تخصصی است و در صورت بروز هرگونه رابطه مالی و حقوقی و یا وقوع جرایم ، تشخیص ماهیت و نوع حقوق طرفین یا تشخیص بزه و حقوق بزه دیده بسیار دشوار است لذا نیاز است که به وکیل یا مشاور حقوقی متبحر و متخصص در این زمینه که ضمن اشنایی با فناوری بلاکچین در پرونده های حقوقی و کیفری این حوزه وکالت نموده و به شرکت های فعا در این زمینه مشاوره ارائه م ینماید مراجعه کنید.

دفتر حقوقی فینولا با مدیریت اقای محمد یونسی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در زمینه فناوری های نوین به ویژه بلاکچین میتواند بهترین خدمات مشاوره و وکالت در دعاوی را به شما ارائه نماید.

در فینولا ما متخصصینی داریم که به فناوری حوزه بلاکچین، توکن سازی، انواع ارز های دیجیتال و ارز مرز ها و قرارداد های هوشمند تسلط داشته و به بسیاری از شرکت های صرافی و ناشران توکن ارائه خدمت می نمایند.