تماس 09101453148

ایمیل info@finolaw.net

نشانی توانیر خیابان ولیعصر بالاتر از ساعی بن بست چمن پلاک 2 واحد 2

مشاوره و منتورینگ حقوقی

فینولا | متخصص حقوق کسب و کار > مشاوره و منتورینگ حقوقی

برای هر اقدام و تصمیم بزرگی در زندگی همواره نیاز به مشورت با افراد با تجربه و متخصص داریم . علی القاعده معاملات تجاری ، ازدواج،‌خرید ملک ، تاسیس شرکت ،مشارکت و غیره از جمله تصمیمات مهم زندگی ماست که باید با ابعاد مختلف این تصمیم آگاهی بیابیم .

بنابراین اهمیت جلسات مشاوره در امور حقوقی از هیچ کس پوشیده نیست . اما از آنجا که مشاور باید علاوه برویژگی تدبیر، تیزهوشی، دلسوزی دارای دانش و تجربه باشد از همین رو انتخاب یک مشاور مناسب امری دشوار است.

ما درفینولا این مساله را برای شما هموار نموده ایم چرا که شما می توانید در مساله مورد نظر خود وکیل وکارشناس مد نظر خود را داشته باشید. کافیست برای جلسه مشاوره هماهنگی نمایید.

دفتر ما در یوسف ابد در روز های زوج هر هفته از ساعت ۱۵ الی ۲۱ پذیرای موکلین و مراجعین گرامی است اما از آنجا تعداد مراجعین در برخی روز ها زیاد است و اختلال در برنامه جلسات مشاوره ممکن است رخ دهد به همین منظور برای حلسات خود باید از یک روز قبل هماهنگی نمایید. کافیت با شماره تماس های دفتر و یا همراه تماس گرفته و. جلسه خود را تنظیم نمایید.

جلسات مشاوره معمولا تا یک ساعت و حداکثر یک ساعت نیم برگزار می گردد.

میزان حق المشاوره نیز پس از جلسات اخذ می گردد. در حال حاضر حق المشاوره جلسات به میزان دویست و پنجاه هزار تومان می باشد.

در صورتی که جلسات مشاوره موردی و در محل شرکت برگزار می گردد علاوه بر حق المشاوره هزینه ایاب و ذهاب نیز اخذ میگردد.

البته در صورت که قرارداد مشاوره به صورت ماهانه منعقد گردد مبلغ حق المشاوره برای هر ساعت به میزان سی الی پنجاه در صد  بسته به میزان مورد درخواست کاهش می یابد.

شتابدهنده و یا مراکز کار آفرینی میتوانند با انعقاد تفاهم نامه ایی با هزینه های بسیار مقرون به صرفه بصورت هفتگی و ماهانه جلسات منتورینگ حقوقی و کارگاه های آموزشی برگزار نمایند.

گفتگو با پشتیبان
سوال داری؟
فینولا خدمات نوین حقوقی
سلام وقت بخیر برای هماهنگی جلسه مشاوره میتوانید با من هماهنگ کنید!