درباره ما

شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
شکل
فینولا بازوی قدرتمند شما

فینولا بازوی قدرتمند شما

با فینولا پیشی بگیرید!

فینولا یک اصطلاح ترکیبی از فاینانس و لاو است که اشاره به حققو مالی یا سرمایه گذاری دارد و همکارانی که در این دفتر همکاری می نمایند در حوزه کسب و کار، تجاری و مالی صاحب تجربه و تخصص هستند.  تمرکز ما بر ارائه خدمات تخصصی به کسب و کار های نوین و فناورانه است و در مسائل مورد نیاز این حوزه از مباحث مربوط به قرارداد ها تا ثبت و تاسیس شرکت تجاری و در ادامه مباحث مروبط به جذب سرمایه از صندوق ها و شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر فعالیت می نماید.

آشنایی با

بنیانگذار فینولا

محمد یونسی

محمد یونسی

وکیل پایه یک دادگستری

متخصص پرونده های تجاری ، ارز دیجیتال و شرکت ها ، متخصص در زمینه سرمایه گذاری خطر پذیر و ماوره حقوقی کسب و کار

محمد یونسی دانش آموزخته رشته حقوق از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و همچنین رشته حقوق مالکیت فکری در دانشگاه شهید بهشتی تهران است. 

ایشان از سال 1394 در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی به عنوان  مشاوره حقوقی به بسیاری از شرکت ها و کسب و کار های دانش بنیان ، شتابدهنده ها و مراکز کارآفرینی پیوست و برای تهیه و تنظیم اسناد و قرارداد های حقوقی متناسب با فضای جدید کارآفرینی کشور تلاش شایانی نمود. 

همگام به رشد و توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور ایشان نیز با همکاری بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری و صندوق های خطر پذیر با تهیه و تدوین اسناد و قرارداد های سرمایه گذاری خطرپذیر  به رشد و توسعه فرهنگ سرمایه گذاری خطر پذیر نیز کمک شایانی نمود و  همگام با موج تاسیس مراکز کارآفرینی و تاسیس صندوق های سرمایه گذاری به عنوان یکی از برجسته ترین حقوق دانان این عرصه به تدوین اسناد مرتبط و ایجاد ساختار مناسب این حوزه پرداخت. 

او به عنوان مدیر حقوقی بزرگترین نهاد سرمایه گذاری کشور درحال حاضر مشغول به فعالیت است و در مجموعه تحت مدیریت وی بسیاری از شرکت ها و کسب و کار ها درحال دریافت خدمات هستند. 

محمد یونسی در بسیاری از سخنرانی ها، سمینار ها و همایش های علمی و نواورانه به عنوان سخنران و عضو پنل دعوت شده و تجارب و دانش خود را به اشتراک گذاشته است از جمله همایش متاورس در دانشگاه شریف ، لگال تک در دانشگاه تربیت مدرس ، رویداد نوآوری در صنعت کشاورزی در دانشگاه کرمانشاه و غیره . 

همچنین به عنوان مدرس دوره های حقوقی پیشرفته و تخصصی از جمله حقوق بلاکچین در دانشکده مدیریت تهران، کانون کارگزاران ایران و مدرسه بلاکچین بانک انصار به عنوان مدرس دعوت شده است. 

در حال حاضر به عنوان وکیل دادگستری در پرونده های تخصصی حوزه فناوری و جرایم مالی  و سایبری زبانزد است. 

 

گروه حقوقی فینولا

یک مجموعه تخصصی در ارائه خدمات حرفه ای حقوقی از جمله وکالت، داوری ، مشاوره حقوقی ، تنظیم اسناد و قرارداد ها و انجام امور ثبتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی است. 

این مجموعه با مدیریت وکیل محمد یونسی اداره می شود که با همراهی تعدادی از همکاران وکیل و کارشناسان حقوقی مجرب و متعهد در خدمت شما هموطنان گرامی هستیم.