درباره ما

12+ سال
تجربه موفق

فینولا را بهتر بشناسید

گروه حقوقی فینولا بازوی قدرتمند شما

فینولا یک اصطلاح ترکیبی از فاینانس و لاو است که اشاره به حقوق مالی یا سرمایه گذاری دارد و همکارانی که در این دفتر همکاری می نمایند، در حوزه کسب و کار، تجاری و مالی صاحب تجربه و تخصص هستند.  تمرکز ما بر ارائه خدمات تخصصی به کسب و کار های نوین و فناورانه است و در مسائل مورد نیاز این حوزه از مباحث مربوط به قرارداد ها تا ثبت و تاسیس شرکت تجاری و در ادامه به جذب سرمایه از صندوق ها و شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر فعالیت می نماید.

محمد یونسی بنیانگذار این گروه  دانش آموخته رشته حقوق از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و همچنین ارشد مالکیت فکری در دانشگاه شهید بهشتی تهران است.ایشان از سال 1394 در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی به عنوان  مشاور حقوقی به بسیاری از شرکت ها و کسب و کار های دانش بنیان ، شتابدهنده ها و مراکز کارآفرینی پیوست و برای تهیه و تنظیم اسناد و قرارداد های حقوقی متناسب با فضای جدید کارآفرینی کشور تلاش شایانی نمود.

همگام با رشد و توسعه اکوسیستم کارآفرینی کشور ایشان نیز با همکاری با بسیاری از شرکت های سرمایه گذاری و صندوق های خطر پذیر با تهیه و تدوین اسناد و قرارداد های سرمایه گذاری خطرپذیر  به رشد و توسعه فرهنگ سرمایه گذاری خطر پذیر کمک شایانی نمود و  همگام با موج تاسیس مراکز کارآفرینی و تاسیس صندوق های سرمایه گذاری به عنوان یکی از برجسته ترین حقوق دانان این عرصه به تدوین اسناد مرتبط و ایجاد ساختار مناسب این حوزه پرداخت.

دانلود فایل معرفی 

 

یک مجموعه تخصصی در ارائه خدمات حرفه ای حقوقی از جمله وکالت، داوری، مشاوره حقوقی، تنظیم اسناد و قرارداد ها و انجام امور ثبتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی است.

تماس با ما

تیم حقوقی فینولا

محمد یونسی
وکیل دادگستری و بنیان‌گذار گروه حقوقی فینولا

محمد یونسی دانش آموخته رشته حقوق از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران و همچنین رشته حقوق مالکیت فکری در دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

شیدا عامری
مدیر اجرایی

کارشناس حقوق ‏،فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی از دانشگاه سراسری کاشان ، مدیر بخش آزمایشگاهی بیمارستان ها ، همبنیانگذار فینولا

رعنا زارعی
کارآموز وکالت و کارشناس امور قرارداد ها

کارشناس حقوق و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران . کارآموز وکالت در کانون وکلای دادگستری

نگین علیشاهی
کارآموز وکالت

دانشجوی دکتری حقوق جزا و جرم شناسی در دانشگاه علوم تحقیقات . کارآموز وکالت در کانون وکلای دادگستری

رضا سلطانی
وکیل پایه یک دادگستری

رضا سلطانی دانش آموخته رشته حقوق از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه سمنان و همچنین وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز است.

محمدصالح عامری
مسئول دفتر

محمد صالح عامری، دانشجوی حقوق و برنامه نویسی، مسئول دفتر، یک فرد پرتلاش و با انگیزه است. به عنوان یک دانشجوی حقوق، او تمایل دارد تا در آینده به عنوان یک وکیل کارآمد و موفق فعالیت کند و به حل مسائل حقوقی مشتریان کمک کند.

سپیده احمدیان فرد
کارآموز وکالت

کارآموز وکالت در کانون وکلای دادگستری ،کارشناس حقوق دانشگاه تهران،دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه تهران

روژین تقدیسی نژاد
کارشناس امور قراردادها

کارشناسی حقوق دانشگاه تهران، دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل دانشگاه تهران

مشاوره تلفنی